•   est
  •   rus
Abi

Lennufirma «Eurowings»

Lennud Eurowings lennufirmaga

Lennufirma teave

Juriidiline aadress: Großenbaumer Weg 6, 40472, Düsseldorf, Germany.
Esindus Eestis: +44 871 70 29 98 3.
Ametlik veebisait: https://www.eurowings.com/.
E-post: contact@eurowings.com.
Klienditeeninduse telefon: +49 (0) 211-415-510.
IATA kood: EW.
ICAO kood: EWG.
Rahvusvaheline nimi: Eurowings GmbH.
Kodulennujaam: Konrad Adenaueri nimeline lennujaam (Köln-Bonn); Düsseldorfi lennujaam, Hamburgi rahvusvaheline lennujaam, Viini rahvusvaheline lennujaam Schwechatis.
Facebook: https://www.facebook.com/eurowings.global/ .
Twitter: https://twitter.com/eurowings.
Instagram: https://www.instagram.com/eurowings/ .

Üldine teave lennufirma kohta

Eurowings on Saksamaa lennundushiiglase Lufthansa tütarettevõte. Alguses korraldas ettevõte piirkondlikke lende Germanwingsi nime all, kuid 2014. aastal reorganiseeriti see rahvusvaheliseks odavlennufirmaks.

Iga-aastane reisijate liiklus on 28,3 miljonit inimest. Eurowingsi eraldi tulusid ei ole avalikustatud, kuid Lufthansa lennufirma kogukasumiks hinnatakse 17,5 miljardit eurot.

   

Huvitavaid fakte ja lühiekskurss ajalukku

Eurowings sündis Dortmundis ja Düsseldorfis asuva kahe väikese lennuettevõtte ühinemisel. Nime päris ta esimeselt ja lennukipargi teiselt.

Ettevõte teostab lende Euroopas. Aastaks 2025 plaanivad asutajad muuta selle pidevalt kasumlikuks Euroopa lennufirmaks.

Vedaja üks originaalseid iseärasusi on „pimeda broneeringu” teenus, mis on mõeldud äärmuste ja üllatuste armastajatele. Teie märgite lähtelinna ja puhkuse liigi ning programm ise valib teile sihtkoha.

Lennukipargi suurus ja koosseis

Lennukipargis on 98 lennukit keskmise vanusega 8,5 aastat. Neist 47 on Airbus A320-200, 18 – Airbus A319-100, 20 – Bombardier Q400.

Ülejäänuid – Airbus A330-200, Airbus A330-300, Airbus A340-300, Boeing 737-800 on 2-7 lennukit.

Käsipagas, pagas ja loomad

Odavlennufirma ei paku tasuta pagasit – reisile võib ilma täiendava broneerimise ja maksuta võtta ainult väikese käsipagasi mõõtudega 55x40x20 ja kaaluga mitte üle 8 kg.

Pileti ostmisel saate maksta pagasi eest – 15 eurot kuni 23 kg kaaluva ühiku eest. Iga lisakilogrammi eest peate maksma lisatasu 7 eurot.

Iga reisija võib kaasa võtta mitte rohkem kui 50 kg ja ühe kohvri kaal ei tohi ületada 32 kg.

Erinevalt enamikust odavlennufirmadest võtab Eurowings pardale kuni 30 kg kaaluvaid koeri, kasse, kanaarilinde ja papagoisid. Iga loom peab olema puuris ning kaasas peavad olema veterinaarsertifikaadid ja dokumendid. Transport toimub pakiruumis.

Eelisjärjekorras pardale minek, toitlustamine pardal

Eelisjärjekorras pardale mineku teenus on saadaval kõigile reisijatele, kes on ostnud Smart või BIZclass tariifiplaani pileti. Need, kes on Basic-tariifi kasutanud, saavad selle võimaluse lisatasu eest.

Pardal ei pakuta tasuta einet, kuid stjuardessilt saate jooke ja suupisteid osta.

Piletite tagastamine ja reisile registreerimine

Odavlennufirma ei tagasta lennust loobumise korral raha. Kui broneerimise ajal oli valik Flex-option aktiveeritud ja selle eest maksti, saate muuta lennu kuupäeva ja kellaaega. Kuid seda saab teha hiljemalt 48 tundi enne lennu väljumist.

Järgmise aasta jooksul plaanib ettevõte registreerimise viia online-režiimi. Seda tehakse pardalemineku aja lühendamiseks ja lendude hilinemise vähendamiseks. Ettevõte kavatseb protseduuri läbimise eest lennujaamas tasu võtta. Seda skeemi on juba 2020. aasta alguses Kölnis testitud ja see on näidanud häid tulemusi.

Teave lastega reisijatele

Lapsed saavad Eurowingsil iseseisvalt lennata alates 12-aasta vanusest. Need, kes on saanud 5-aastaseks, saavad lennata koos vanemate õdede-vendadega. Personali saateteenust lennu ajal ei ole.

Kuni 2-aastased väikelapsed ei vaja eraldi istekohta. Neil on õigus tavalisele käsipagasile ja tasuta kokkupandava käru transpordile.

Tasuta teenused, saateteenused, VIP-teenused

Pardal saab reisija kasutada individuaalset ekraani, et vaadata filme ja telesaateid, lugeda viimaseid uudiseid.

Miles&More püsikliendiprogramm võimaldab koguda punkte, mida saab kasutada piletite, pagasi, hotellide ja VIP-salongide külastuste eest tasumiseks.

Äriklassi reisijatele on Euroopa lennujaamades saadavad mugavate Eurowingsi salongide teenused.

Puuetega inimestele on nõutav saatja.

 
 
 
 

Lennukipark

Airbus A320-200 73 lennukit
Keskmine kiirus 900 km/h
Reisijate arv 220
Boeing 737-800 6 lennukit
Keskmine kiirus 925 km/h
Reisijate arv 189

Populaarsed linnad, mida lennufirma lendab

Populaarsed lennujaamad, mida teenindab lennufirma

Korduma kippuvad küsimused