•   est
  •   rus
Abi

Odavad lennupiletid Bangkoki alates 310€

23 detsember
Air Baltic ümberistumisega lend
Tallinn
Bangkok
üks suund alates 439
13 jaanuar
Aeroflot ümberistumisega lend
Tallinn
Bangkok
üks suund alates 310
23 detsember
Aeroflot ümberistumisega lend
Tallinn
Bangkok
üks suund alates 310

Lennuteave Bangkoki

0
Lennufirmade arv suunas
>
Mis lennukid lendavad
10 t. 50 m..
Kiireim lend
310
Odavaim
442
Viimase 3 kuu keskmine piletihind

Bangkok: Tai võrratu karisma

Bangkok on üks kõige eredamaid ja karismaatilisemaid Aasia suurlinnu. Siin on kõrvuti vaesus ja luksus, traditsiooniline kultuur ja ohjeldamatu kosmopolitism, varjamatu epataaž ja neitsilik tagasihoidlikkus. Kord Bangkokis käinud, ei unusta te kunagi selle uimastavalt kuuma ja eksootilist hingust.

Parim külastusaeg

Bangkok asub niiske troopilise kliimaga piirkonnas. Siin on ainult kolm hooaega, kuid see-eest millist! Märtsis vallutab linna kurnav kuumus. Leitsaku eest ei päästa soe meri, päikesevarjud ega harvad sademed.

Ainus väljapääs on võimsa konditsioneeriga korter või maja. Sellises olukorras ei tule Bangkoki vaatamisväärsustega tutvumisest midagi välja.

Maikuus annab kuumus järele ja tulevad päästvad vihmasajud, mis kasvavad aeg-ajalt taifuunideks. Kurnavat leitsakut enam pole, kuid õhuniiskus on liiga suur, et end mugavalt tunda.

Ilm paraneb alles novembris. Minevikku jäävad vihmad, päike ei lõõska enam armutult. Just sel ajal algab turismi kõrghooaeg, mis lõpeb kevade algul.

Aeg

Eesti ja Tai piiri vahel laiub 7,7 tuhande kilomeetrine „kuristik“. See mõjutab ka aega: Bangkokis on kell Eesti ajast neli tundi ees.

Sel ajal, kui eestlased oma lõunasöögikarbid välja võtavad, ärkavad tailased siestast ja sätivad öövahetusse minekut.

Lennujaamad

Rahvusvahelisi lende teenindab Bangkoki Suvarnabhumi lennujaam (BKK). See on ühe terminaliga moodne õhuvärav, mis on mõeldud 45 miljonile külastajale aastas.

Lennujaama territooriumil asuvad korraga Tai mitme lennufirma kontorid: Thai Airways, Thai Air Asia ja Bangkok Airways.

Lend

Rahvusvaheliste lendude korraldamisest võtavad osa järgmised lennufirmad:

  • Aeroflot;
  • Lufthansa;
  • Qatar Airways;
  • Turkish Airlines;
  • Finnair;
  • KLM

Peamised vaatamisväärsused

Bangkok on neid linnu, kus õhustik on vaatamisväärsustest tähtsam, ja parimaid arhitektuurinäiteid ning linna sümboleid võite kohata otse tänaval.

Ja ikkagi -  ärge minge mööda nendest objektidest:

Kuningate residents hämmastab isegi kõikenäinud turisti.

Veel üks loss ajaloohuvilistele. Ehitis rajati Rama 1. valitsemise ajal. Sees on osa tubasid restaureeritud. Lossi kujundus  sarnaneb Briti monarhide tol ajal moodsate residentsidega.

Ananta Samahom. Omal ajal oli see euroopaliku välisilmega loss ametlike kuninglike tseremooniate troonisaal, kuid peagi tõrjus selle välja tarbekunstimuuseum.

Smaragd-Buddha tempel. Kompleks rajati 1700. aastatel rituaalse paigana.

See asub mõne sammu kaugusel kuningalossist. Kollektsioonis on mitte ainult 17. sajandi klassikute šedöövrid, vaid ka tänapäevased maalid, skulptuurid ja postrid.

Kuninglike praamide muuseum. Välja on pandud kõigest 8 eksponaati, kuid millised! Muuseumis asuvad Tema Majesteedi paadid: kullatud, keerukate nikerduste ja punaste istmetega.

Draakoni tempel. Siin saate osaleda teetseremoonial ja vaadata, kuidas hiinlased saadavad surnud sugulastele pakke.

Chatuchaki turg. Tõeline Aasia basaar, kus puurides istuvad veel elusad hiired ning maod. Siit saate osta kookosest küünlajalgu, isetehtud võtmehoidjaid ja küpseid aromaatseid puuvilju.

Bangkok on linn, mida on keeruline internetipiltide järgi armastama hakata. Seal tuleb ära käia, sisse hingata rasket soolast õhku, sukelduda turgude siginasse-saginasse ja pühakodade ülevusse. Ärge viivitage, broneerige üheotsapilet juba täna.

 
 
 
 

Populaarsed sihtkohad

Taisse piletite maksumus sõltub aastaajast, lähte linnast, lennufirmast ja müügi saadavusest. Allpool on loetelu odavaimatest lendudest Taisse, mida meie külastajad on leidnud viimase 48 tunni jooksul:

Populaarsed väljumislinnad

Lennud Bangkoki, lennuplaanid

Bangkoki lendavad lennufirmad:

Bangkokis on 1 lennujaam: Bangkoki Suvarnabhumi lennujaam BKK

Korduma kippuvad küsimused