•   est
  •   rus
Abi

Odavad lennupiletid Guangzhousse alates 358€

23 oktoober
Air Baltic ümberistumisega lend
Tallinn
Guangzhou
üks suund alates 560
18 november
Air Baltic ümberistumisega lend
Tallinn
Guangzhou
üks suund alates 541
22 oktoober
Air Baltic ümberistumisega lend
Tallinn
Guangzhou
üks suund alates 358

Lennuteave Guangzhousse

0
Lennufirmade arv suunas
>
Mis lennukid lendavad
13 t. 40 m..
Kiireim lend
358
Odavaim
575
Viimase 3 kuu keskmine piletihind

Guangzhou: Hiina lõunapealinn

Guangzhou (euroopalik nimi on Canton) ehk riisipeade pealinn on suuruselt kolmas linn Taevaimpeeriumis. Suurlinn on olnud sajandeid kuulus kui Lõuna-Hiina kaubanduse süda. Tänapäeval on Guangzhou välisturistidele avatud – võite näha legendaarset Siiditee allikat.

Lennu iseärasused

Lõuna-Hiina kaubanduspealinna ümberistumistega lende korraldavad järgmised lennufirmad:

  • Finnair;
  • airBaltic;
  • KLM;
  • British Airways;
  • Qatar Airways;
  • Air France;
  • Turkish Airlines.

Guangzhou on Hiina suur kaubanduskeskus, kus elab 14 miljonit inimest. Lennureiside ja piletitega probleeme ei teki. Cantoni lennujaamast pääseb kerge vaevaga Hongkongi - kiirrong viib sinna vaid 2 tunniga.

Parim külastusaeg

Suvine Guangzhou on kui Türgi saun – seal on subtroopiline kliima. Kui te ei taha sattuda mitmemiljonilisse katlasse, siis valige muu aeg. Suvi on kuum, lämbe, välisturistidele harjumatu.

Samuti ei soovitata linna külastada veebruari lõpus – Hiina uusaasta tõttu on paljud kohad ja vaatamisväärsused suletud. Parim aeg Taevaimpeeriumi metropoli külastuseks on mai lõpp, kui ilm pole veel väga palav. Külastamiseks on ideaalne ka sügis. Oktoobris  hellitavad Cantonit päikesekiired, kuid ilma kõrvetava kuumuseta.

Ajavahe

Guangzhou ja Eesti ajavahe on 5 tundi. Kui Eesti pealinnas hakkavad inimesed tööle minema, siis Hiina suurlinnas on lõuna käes. Hoolimata suurest ajavahest, ei keerata Taevaimpeeriumi linnas kellaosuteid, mis lihtsustab lennureiside kavandamist. Välisturist võib probleemideta osta lennupileti ega pea vaevama pead õige lennuaja arvestamisega.

Peamised vaatamisväärsused

Canton on rikas mälestiste ja märgiliste paikade poolest. Siin leidub koht tänapäevasele disainile ja looduskaitsealadele. Guangzhou vaatamisväärsused, mida ei tohi vahele jätta:

Akadeemia Chen. Hiina arhitektuurifenomen;

Valge pilve mäed. Maaliline loodusmonument;

Lootose mäed. Tõeline looduslik šedööver, mis moodustab kontrasti futuristliku linnaga;

Skulptuurid ja keraamikatooted – vaatamisväärsus hõlmab Hiina ajaloo parimaid kollektsioone;

Viie Vaimu tempel. Linna ajalooline süda;

Orhideede aed. Turistide meelispaik, mis on tulvil sadu õrnu taimi;

Rahvusvaheline finantskeskus. Linna kõrgeim pilvelõhkuja;

Muusikaparadiis ja moodne disain.

 Loetletud vaatamisväärsused on vaid murdosa rikkalikust pärandist. Välisturist leiab linnast oma maitsele sobivaid vaatamisväärsuseid. Hiina kunst, puutumatu ja metsik loodus, kõrgtehnoloogilised pilvelõhkujad - Guangzhous on kõik ühte sulanud.

 Lennujaamadest

Üllataval kombel pole Canton lennujaamu täis tipitud. Selles suurlinnas on kõigest üks õhuvärav – Guangzhou Baiyun (kood IATA – CAN). See on rahvusvahelise tähtsusega lennujaam, mis teenindab igal aastal üle 30 miljoni reisija. Aastas lendab selle lennujaama kaudu miljoneid turiste nii Ameerikast kui ka Euroopast.

Guangzhou oli ja jääb suureks sõlmpunktiks. Ajaloos oli ta Siiditee algus, praegu Lõuna-Hiina keskus. Avastage Taevaimpeeriumi suur potentsiaal ühe kõige olulisema suurlinna kaudu.

 

 

 
 
 
 

Populaarsed sihtkohad

Hiinasse piletite maksumus sõltub aastaajast, lähte linnast, lennufirmast ja müügi saadavusest. Allpool on loetelu odavaimatest lendudest Hiina, mida meie külastajad on leidnud viimase 48 tunni jooksul:

Populaarsed väljumislinnad

Lennud Guangzhousse, lennuplaanid

Guangzhousse lendavad lennufirmad:

Guangzhous on 1 lennujaam: Guangzhou Baiyuni rahvusvaheline lennujaam CAN

Korduma kippuvad küsimused