•   est
  •   rus
Abi

Odavad lennupiletid Singapuri alates 309€

18 oktoober
Air Baltic ümberistumisega lend
Tallinn
Singapur
üks suund alates 309
7 november
Scandinavian Airlines ümberistumisega lend
Tallinn
Singapur
üks suund alates 311
24 november
LOT Polish Airlines ümberistumisega lend
Tallinn
Singapur
üks suund alates 309

Lennuteave Singapuri

0
Lennufirmade arv suunas
>
Mis lennukid lendavad
13 t. 40 m.
Kiireim lend
309
Odavaim
479
Viimase 3 kuu keskmine piletihind

Singapur: suure potentsiaaliga väike riik

Singapur on  väike saareriik India ookeanis. Suur asustustihedus ja piiratud maa-ala on muutnud kohalikud elanikud leidlikeks insenerideks. Praegu lummab Singapur oma mitmetasandiliste  ristmike, peegeljate pilvelõhkujate ja ebatavaliste parkidega.

 

Parim külastusaeg

Singapur asub India ookeanis omaette nurgakeses, mida ühelt poolt varjab Malaisia ja teiselt Indoneesia. See on teinud Singapuri mussoontuultele peaaegu kättesaamatuks ja muutnud õitsvaks saareks, kus turismihooaeg kestab 9 kuud.

Siin on troopiline kliima, ilm on niiske ja kuum terve aasta. Novembrist jaanuarini on vihmahooaeg. Kuid päikese eest see ei päästa. Vastupidi, aurustumine muudab Singapuri hiiglasuureks saunaks.

Juba veebruaris väheneb sademete hulk peaaegu 4 korda. Samal ajal algab turismi kõrghooaeg: veetemperatuur küündib 27 kraadini, õhutemperatuur 30-ni. Siin on ikka veel niiske, kuid mitte lämbe.

Suvekuud – juunist septembrini – on aasta kõige kuivemad. Kuid kuum troopiline päike ajab inimesed konditsioneeriga kaubanduskeskustesse, sisebasseinidesse ja veeparkidesse.

Aeg

Eestiga on ajavahe 5 tundi suvel ja 6 tundi talvel. Kui Tallinnas on keskpäev, siis Singapuris veereb päev juba õhtusse.

Kella suve- ja talveajale ei keerata.

Lennujaamad

Singapuris on 2 lennuvälja. Saare peamine õhuvärav on  Changi (SIN). See on tänapäevane lennuväli, mille ehitus läks valitsusele maksma 1,3 miljardit dollarit. See võtab vastu 107 lennufirma lennukeid ja iga aasta teenindab ligi 37 miljonit turisti.

Changi on Singapuri tõeline vaatamisväärsus. Reisi planeerides varuge 5-6 tundi lennuväljaga tutvumiseks. See pole lihtsalt transiidipunkt kahe maa vahel: Changis asub maailma kõige suurem 40-meetrine siseruumi kosk, tasuta kino, mullivanniga saun, laste mängukeskus, duty-free-tsoonis on üle saja kaupluse jpm

Teist lennujaama Seletar (XSP) peetakse rahvusvaheliseks vaid dokumentide järgi, tegelikult teenindab see kohalikke lende.

Lend

Lend sellele palavale Aasia saarele on üpris keeruline. Õhus tuleb veeta vähemalt 10 tundi.

Ümberistumisega lennud on võimalikud Amsterdami (AMS) lennujaamast, samuti Istanbuli (IST) ja Helsinki (HEL) lennujaamast.

Sel juhul lendate ühega järgmistest lennufirmadest:

  • Turkish Airlines;
  • KLM;
  • Finnair;
  • Air France;
  • Lufthansa;
  • Qatar Airways
  • Scandinavian Airlines
  • Norwegian 

Peamised vaatamisväärsused

Singapuri on raske nimetada kontrastide maaks. Siin on kõik kaunis: puutumatud, kuid hingestatud loodusega saarekesed, mineviku kultuurimälestised, usulised objektid ja kultuskohad.

Alustage linnriigiga tutvumist Sentosa saarest. Teise maailmasõja ajal oli see üks kõige süngemaid kohti terves Aasias, kuid viimase 50 aastaga muutunud tõeliseks kuurortsaareks, mis konkureerib infrastruktuuri ja teeninduse kvaliteedi poolest parimate Euroopa kuurortidega.

Siin on veepargid, esmaklassilised hotellid, restoranid, mis ei jää toidu maitse poolest alla Michelini omadele, lõõgastav spaa, baarid ja diskoteegid. Kõik see koos puhtaima ranna, selgeveelise taevasinise ookeani ja värvika troopilise loodusega.

Kui teil on rannas vedelemisest küllalt, minge kaldapealsele Clarke Quayle. Sellest ajast, kui see kalurikaist kaldapromenaadiks muutus, ei vaiki siin muusika ega kustu tuled. Arvukad suveniiripoed, õdusad restoranid, moodsad ööklubid - Clarke Quay on loodud õhtusteks jalutuskäikudeks Singapuri jahedal õhtul.

Mis võiks olla veel põnevam kui näha Singapuri linnulennult? Minge maailma kõige kõrgemale vaaterattale. Selle igas kabiinis on konditsioneer, täisringi teeb ratas poole tunniga. Rahulik ja aeglasevõitu ajaveetmine neile, kes armastavad vapustavaid panoraame ja kauneid fotosid.

Vihmased päevad on suurepärane põhjus külastada kohalikke kultuurilisi ja usulisi vaatamisväärsusi, mida Singapuris jätkub:

Esplanada teater;

kunsti- ja teadusemuuseum;

okeanaarium Mere Elu;

Sri Mariammani tempel;

Peranakani muuseum;

optiliste illusioonide muuseum.

Lastega turistid oskavad kindlasti hinnata liblikaparki, Singapuri loomaaeda ja lõbustusparki Universal Studios.

Singapur on linnriik, mis on osanud 100% ära kasutada oma potentsiaali ja loonud kõrgtehnoloogilise maailma läbipääsmatusse troopikasse.

 
 
 
 

Populaarsed sihtkohad

Singapuri piletite maksumus sõltub aastaajast, lähte linnast, lennufirmast ja müügi saadavusest. Allpool on loetelu odavaimatest lendudest Singapuri, mida meie külastajad on leidnud viimase 48 tunni jooksul:

Populaarsed väljumislinnad

Lennud Singapuri, lennuplaanid

Singapuri lendavad lennufirmad:

Singapuris on 2 lennujaama: Changi SIN, Seletar XSP.

Korduma kippuvad küsimused