•   est
  •   rus
Abi

Odavad lennupiletid Shenzhenisse alates 405€

31 oktoober
LOT Polish Airlines ümberistumisega lend
Tallinn
Shenzhen
üks suund alates 623
19 november
LOT Polish Airlines ümberistumisega lend
Tallinn
Shenzhen
üks suund alates 628
20 detsember
LOT Polish Airlines ümberistumisega lend
Tallinn
Shenzhen
üks suund alates 405

Lennuteave Shenzhenisse

0
Lennufirmade arv suunas
>
Mis lennukid lendavad
17 t. 40 m.
Kiireim lend
405
Odavaim
850
Viimase 3 kuu keskmine piletihind

Shenzhen parkide, looduskaitsealade ja nooblite hotellide maailm

Hiina kultuur on  keskmisele eurooplasele midagi hämmastavat ja tabamatut. Ehk just seetõttu meelitavad turiste Aasia suurlinnad, kus muistsed tavad ja uskumused on kummalisel kombel põimunud tänapäevaste tehnoloogiate ja peadpööritavate pilvelõhkujatega.

Shenzhen on Hiina kõrgtehnoloogiate messi häll. Pole ka ime, et sellel linnal on, millega oma külalisi üllatada.

Parim külastusaeg

Hiina on ilma poolest üpris kapriisne maa. Shenzhen asub subtroopilises kliimavöötmes, kus osa aastast kallab päevade viisi vihma. Turismihooajaks jääb lühike kuiv hooaeg oktoobrist detsembrini.

Sel ajal püsib õhutemperatuur suhteliselt mõnusas vahemikus 23-27 kraadi ja nõrgad tuuled hajutavad linna kohalt sudu. Kuid hilissügis pole kõige parem aeg Hiina rannapuhkuseks.

Merevesi on juba külm ning päike näitab end väga harva. Shenzheni lumivalgeid randu saab nautida augustis ja septembris. Kuid tuleb olla valmis selleks, et sel ajal meenutab Hiina suurt sauna ja ookeani poolt tulevad aeg-ajalt orkaanid ja taifuunid.

Aeg

Shenzhen asub Shanghai ajavööndis. Eesti aeg jääb Hiina suurlinna ajast 5 tundi maha. Uue rütmiga harjumiseks on vahel vajalik lühike kohanemisperiood.

Hiinas ei keerata kella suve- või talveajale, mistõttu talvel on ajavahe 6 tundi.

Lennujaamad

Shenzhenis on ainult üks rahvusvaheline lennujaam -  Bao'an (SZX). Hoolimata suhteliselt väikestest mõõtmetest teenindab see üle 49 miljoni inimese aastas ja kuulub maailma kõige koormatumate lennujaamade esikümnesse.

Bao´an on futuristliku disainiga ja vastab 100% tänapäeva ohutusnõuetele. Seda peetakse maailma üheks kõige loodussäästlikumaks projektiks.

Siin on vihmavee kogumise ja puhastamise süsteem, prügi töötlemise minitehas, mis toodab energiat, tuulutussüsteem, mis põhineb loomulikel füüsikalistel protsessidel. Lae ainulaadne disain paljude valgust murdvate avadega on võimaldanud peaaegu täielikult loobuda hoones kunstlikest valgusallikatest.

Shenzheni lennujaam võtab vastu lennukeid 38 linnast üle maailma. Kaks eraldi terminali teenindavad kohalikke lendusid.

Lend

Shenzheni saab lennata ümberistumisega Warsawis, Helsingis, Frankfurdis, Pekingis. Oodata tuleb tavaliselt 5-6 tundi.

Peamised vaatamisväärsused

Shenzhen hakkas hoogsalt arenema alles 1979. aastal, kui see valiti Hiina uueks majandustsooniks. 30 aasta jooksul sai väiksest linnakesest paljude parkide, galeriide ja kaubanduskeskustega õitsev suurlinn.

Noored hindavad kindlasti meelelahutuskompleksi Shekou See World. See paikneb ümberkujundatud  luksusjahil, mis kuulus kunagi Charles de Gaulle´ile. Selles asuvad ööklubid, restoranid, kohvikud, baarid, hotellid ja väike kinosaal. Alus seisab sadamakail, mistõttu saavad kõik soovijad teha paadi- või katamaraanisõidu mööda Sham Shui jõe sängi.

Lastega turistidel tasub seada sammud lõbustuspargi Happy Valley poole, kuhu on koondatud kõik meelelahutuse liigid. Veepark, temaatilised tsoonid, igast maailma otsast kohale toodud atraktsioonid, show-programmid ja toidukohad – see koht on oma nime väärt.

Hiina kultuuri austajad leiavad palju huvitavat folkloori külas. Sõjatehnikast huvitatud naudivad Citic Minsk Worldi külastust.

Kui eelistate rahulikku puhkust lõõgastavas keskkonnas – tehke jalutuskäik Lootose mäeni või Wutongshani rahvusparki.

 Külastust väärib ka kompleks Aken Maailma. Siin ootavad teid miniatuursed arhitektuurimälestised. 50 hektaril asuvad Colosseum, Eiffeli torn,  Triumfikaar,  Sydney ooperiteater, Vassili Blažennõi katedraal, Egiptuse püramiidid ja teised imelised ehitised kogu maailmast.

Hämariku saabudes algab pargis valgusetendus ja kontsert-show.

Kui te armastate aasia kultuuri, kuid olete juba Hiina tähtsamate linnadega tutvunud, soovitame avastada enda jaoks Shenzheni. See ei valluta teie südant mitte ainult rikkaliku ajaloo, vaid ka rafineeritud köögi, nooblite hotellide, ilusa looduse, ülimoodsa infrastruktuuriga.

 
 
 
 

Populaarsed sihtkohad

Hiinasse piletite maksumus sõltub aastaajast, lähte linnast, lennufirmast ja müügi saadavusest. Allpool on loetelu odavaimatest lendudest Hiina, mida meie külastajad on leidnud viimase 48 tunni jooksul:

Populaarsed väljumislinnad

Lennud Shenzhenisse, lennuplaanid

Shenzhenisse lendavad lennufirmad:

Shenzhenis on 1 lennujaam: Bao'an SZX

Korduma kippuvad küsimused