•   est
  •   rus
Abi

Odavad lennupiletid Pattayale alates 452€

29 oktoober
Lufthansa Ümberistumised
Tallinn
Pattaya
üks suund alates 656
13 november
Turkish Airlines Ümberistumised
Tallinn
Pattaya
üks suund alates 452
24 november
Turkish Airlines Ümberistumised
Tallinn
Pattaya
üks suund alates 452

Lennuteave Pattayale

0
Lennufirmade arv suunas
>
Mis lennukid lendavad
35 t 25 m.
Kiireim lend
452
Odavaim
996
Viimase 3 kuu keskmine piletihind

Pattaya – omaseks saanud eksootika

Tais talvitumisega ei üllata tänapäeval enam kedagi. Phuket, Krabi, Samui võluvad endiselt Eesti turiste lumivalge liiva ja taevasinise veega.

Pattaya paistab selles nimekirjas pisut erandlik: arvatakse, et rannapuhkus on siin mitu korda kehvem kui teistes Tai piirkondades. See-eest on Pattayas  hulgaliselt vaatamisväärsuseid! Kuldne Buddha, miniatuuride park, täiesti pöörase arhitektuuriga templid - selles kuurortlinnas pole teil kindlasti aega lamamistoolidel laisalt vedeleda.

Avastage Pattaya enne, kui piletihinnad pole kahekordistunud.

Parim külastusaeg

Paljudele meist on kummaline kuulda, et keegi jaotab aastatsükleid hoopis teistmoodi. Kui olete aga vähemalt korra Tais käinud, siis teate kindlasti, et kohalikud eristavad kolme aastaaega: kuiva, kuuma ja vihmast. Esimene kestab novembrist märtsini, teine ​​märtsist maini ja kolmas maist oktoobrini.

Kuiva aastaaega peetakse puhkuseks ideaalseks. Muul ajal pole mõtet Pattayasse minna - paduvihmad või kurnav päike vangistavad teid bangalosse.

Aeg

Pattaya on UTC +7 ajavööndis, mistõttu on ta Eestist alati 4 tundi ees. Tais pole suveaega, mistõttu on talvel erinevus 5 tundi.

Ajavahega kohanemine pole raske, kuid see on tajutav. Ja asi pole niivõrd ajavööndis kui kliimamuutustes. Eesti kesköise pimedusega harjunud organismi  äratavad ootamatult kell 4 hommikul esimesed päikesekiired. On, millest segadusse sattuda.

Lennujaam

Pattayas on oma U-Tapao lennujaam (UTP). See teenindab kauba-, sõjaväe- ja mõnda rahvusvahelist kommertslendu. Eesti elanikel tuleb aga lennata Bangkoki Suvarnabhumi lennujaama (BKK).

U-Tapaos on ainult 2 terminali, mille läbilaskevõime on 5 miljonit inimest. Reisijatevoo suurenemine ja sellest tulenevad lendude hilinemised nõuavad Pattaya lennujaama kiiret laiendamist, kuid selleks eraldatakse raha alles 2024. aastal.

Lend

Tallinnast Bangkokki saate ümberistumisega järgmiste lennufirmadega:

  • Aeroflot;
  • Finnair;
  • Turkish Airlines;
  • Lufthansa;
  • Etihad Airlines;
  • KLM;
  • Qatar Airways.

Kõrghooajal piletitest tavaliselt puudust ei tule, kuid siiski tasub need broneerida.

Peamised vaatamisväärsused

Pattayas puhkamine on tõesti huvitav ja teaberohke. Hommiku võite veeta rannas ja pärastlõunal pühenduda kohalike vaatamisväärsustega tutvumisele.

Esimene asi, mida turistid kiirustavad vaatama, on Kuldse Buddha kuju. See asub kahe ranna vahel. Monumendi juurde viib 120-astmeline trepp. Läheduses asuvad alati mõned mungad, kes on valmis sooviniidi ümber randme siduma. Siinne õhkkond on meeldiv ja lõõgastav, kellelgi pole kiiret, inimesed jalutavad, mediteerivad, naudivad head ilma ja enda mõtteid.

Populaarsuselt teine ​​on veel lõpetamata, kuid juba kaunis Tõetempel. Seda multireligioosse koha rajamist rahastas kohalik ärimees. Siseruumid jagunevad 4 tsooniks. Sisse kedagi veel ei lasta, kuid projekti mastaabi hindamiseks piisab ühest pilgust fassaadile.

Wat Yan on veel üks,  kuid juba valmis tempel. See on Tai monarhide kaitse all ning kujutab endast luksuslike religioossete hoonete ja aedade kompleksi. Peaaegu kõik hooned on segastiilis, andes Wat Yangile isikupära ja ainulaadsuse.

Budismi energiast küllastunud, astuge sisse Nong Noochi. See on maaliline, kunagi privaatne, aga nüüd linna park. See pole lihtsalt puhkeala, vaid tõeline botaanikaaed, kuhu taimi  on toodud igast maailmanurgast.h

Reisihuvilistel tasub sisse astuda parkidesse Mini Siami ja Mini Europe. Sinna on kogutud maailma kuulsamate vaatamisväärsuste minieksemplarid. Nendes saab end tunda tõelise Gulliverina - pisikeste majade iga detail on nii oskuslikult ja täpselt tehtud.

Kui soovite tunda närvikõdi, minge krokodillifarmi. Iga päev toimub seal põnev etendus mitmete krokodilliliikidega. Kui te pole kunagi näinud, kuidas treener pistab käe või pea hambuliste lõugade vahele, on aeg seda muuta!

Kohustuslike vaatamisväärsuste nimekirja võib lisada:

feng shui pargi Kolm Kuningriiki

Kuldse Buddha mäe, kus kaljusse on monteeritud 3 miljoni euro eest väärismetalli;

mängukarude muuseumi;

Alangkari teatri dresseeritud loomadega;

okeanaariumi Underwater World;

maofarmi;

ujuva turu.

Kas puhkate mõttes juba Pattaya kallastel? Siis on aeg broneerida piletid enne, kui teised pole seda teinud enne teid!

 
 
 
 

Populaarsed sihtkohad

Taisse piletite maksumus sõltub aastaajast, lähte linnast, lennufirmast ja müügi saadavusest. Allpool on loetelu odavaimatest lendudest Taisse, mida meie külastajad on leidnud viimase 48 tunni jooksul:

Populaarsed väljumislinnad

Lennud Pattayale, lennuplaanid

Pattayale lendavad lennufirmad:

Pattayas UTP on 1 lennujaam: U-Tapao lennujaam UTP

Korduma kippuvad küsimused