•   est
 •   rus
Abi

Lennupiletid Itaaliasse alates 11€

Leia soodsad lennud

"Viimase hetke" lennupiletid/pakkumised

Tallinn
Milano
üks suund alates
Tallinn
Milano
üks suund alates
Tallinn
Milano
üks suund alates

Lennupiletite hinnad Itaaliasse

Itaaliasse piletite hind sõltub hooajast, lähtelinnast, lennufirmast ja müügi olemasolust. Allpool on loetelu odavaimatest lendudest Itaaliasse, mida meie külastajad on leidnud viimase 48 tunni jooksul:

Itaalia: peamine riigist ja sinna lendamise võimalustest

Iseäralik kontsaga saapa kujuline poolsaar on koht, mis ahvatleb igal aastal ennast külastama poolsadat miljonit inimest üle maailma. Lääne tsivilisatsiooni häll Itaalia ei vaja palju reklaami. See on unikaalne riik puhkamiseks ja meeldib laiale auditooriumile.

Lendamise võimalused

Ainus tõhus ja kõige populaarsem viis tõotatud maale Pürenee poolsaarele jõudmiseks on lendamine. Peamised vedajad:

 • Ryanair;
 • Lufthansa
 • Aeroflot;
 • KLM Royal Dutch Airlines
 • LOT Polish Airlines;
 • Finnair;
 • Air France;
 • Turkish Airlines
 • airBaltic

Millal Itaalia õide puhkeb

Itaalia on vaatamisväärsuste poolest äärmiselt rikas. Isegi ainult põhiliste objektide külastamine mõne nädala jooksul ei ole kellelegi jõukohane ülesanne. Mõelge külastused läbi. Seadke eesmärgid. Õhutranspordi regulaarsus seda õnneks ka võimaldab.

Kõrghooaeg algab riigis mai keskpaigast ja kestab oktoobrini. Sel ajavahemikul väisab Itaaliat tohutu hulk turiste üle maailma. Ilm on püsiv ja rõõmustab soojusega. Eriti õitseb riigi  lõunaosa – Sitsiilia ja Sardiinia.

Rooma ja kristliku kultuuri pooldajatel tasuks külastada Roomat aastavahetusel, lihavõtte ajal ja valentinipäeval, moesõpradele aga meeldivad Veneetsias ja Milanos jaanuaris-veebruaris toimuvad karnevalid ja festivalid.

Kui plaanis on reis koos vaatamisväärsuste külastamisega, tasub puhkus planeerida kevadeks või sügiseks. Neil peroodidel on kõige vähem külastajaid, kliima aga rõõmustab stabiilsuse ja kuivusega.

Mäesuusahooaeg algab Itaalias detsembris ja kestab märtsi lõpuni. Mõnes kohas, näiteks Cervinias võib hooaeg kesta isegi maini.

Ajavahe

Itaalia on Eestist tunni võrra maas. Ajavöönd on kõigis Itaalia linnades sama. Suveajale minnakse üle märtsi lõpus, talveajale oktoobri lõpus.

Sideoperaatorid

Itaalias levivad mitte ainult klassikalised sideteenuste pakkujad, vaid ka virtuaalsed operaatorid. Peamised mobiilsideühenduse pakkujad on:

 • Vodafone
 • TIM
 • Tre
 • Wind

Kui plaanite kasutada ainult internetti, võite mobiilsideteenuse pakkujaid eirata – Itaalias on enamus asutusi varustatud tasuta WiFi-ga.

Itaalia imed: peamistest vaatamisväärsustest

Itaalia «süda» on Rooma. See tuhandeaastase ajalooga linn on näinud suuri imperaatoreid, filosoofe ja kunstnikke, aga kogenud ka rüüstamist ja hävingut, kuid peamised mineviku ja oleviku monumendid on jäänud puutumata. Ärge jätke kahe silma vahele järgmisi Rooma vaatamisväärsusi:

Colosseum, suursugune amfiteater, millest on saanud kogu Itaalia sümbol

Panteon

Piazza Navona

Püha Peetruse väljak

Kapitooliumi küngas

Borghese galerii

Constantinuse triumfikaar

Peale Rooma tasuks turistidel külastada ka neid linnu:

iga-aastaste pidustuste ja festivalidega Milanot

karnevalilinna Veneetsiat

Firenzet ja selle suursugust arhitektuuri

puhaste randadega Napolit

Need linnad meeldivad turistidele, kes on juba Itaalias olnud ja soovivad riiki lähemalt tundma õppida.

Lennujaamad ja majutus

Lõviosa lennujaamu asub suurlinnade lähedal. Suurim neist on Rooma lähistel asuv Leonardo da Vinci nimeline rahvusvaheline lennujaam (IATA kood FCO). Milanos tegutseb püsivalt Malpensa lennujaam (IATA kood МХР) ja Veneetsias Marco Polo nimeline lennujaam (IATA kood VCE).

Turismi osakaal Itaalia SKP-s on ligikaudu 12%, mis on umbes 10 miljardit dollarit. On ilmselge, et riigis tegutseb püsivalt hulk hotelle ja hosteleid. On nii luksuslikke seisme- ja viietärnihotelle kui ühe tärniga majutuskohti. Kõige odavamas majutuskohas ööbimine läheb maksma 14 €, kõige uhkem majutus maksab minimaalselt 350 €.

Sõiduki rentimisest

Itaalia on teinud panuse ühistranspordile. Riigis on hästi välja arendatud taristu bussidest trammideni. Pileteid saab osta nii vaksalitest kui peatustes olevatest spetsiaalsetest kioskitest. Lisaks ühissõidukitele töötab Itaalias pidevalt hulk autorendijaamu. Avis ja Sixt pakuvad korraliku ja kontrollitud auto rentimise võimalust ööpäevaringselt. Keskmine rendihind on 20 eurot ööpäevas.

Kui teil on plaanis külastada ainult ühe linna vaatamisväärsusi, võite piirduda jalutuskäikudega. Sõidukeid pole ju mõtet kasutada, kui Roomas või Veneetsias leiab ajaloolisi monumente ja imetabaseid paiku sõna otseses mõttes igal sammul.

Itaalia on avatud kõigile, kes soovivad seda iidset ja salapärast riiki külastada. Tänu lennukiga reisimise võimalusele saab sellele majesteetlikule poolsaarele sõita igaüks, et veeta seal unustamatu puhkus.

 

 

 
 
 
 

Lennuteave Itaaliasse

3
Lennufirmade arv suunas
Mis lennukid lendavad
6 t .
Kiireim lend
11
Odavaim
57
Viimase 3 kuu keskmine piletihind
6 t.
Keskmine lennuaeg

Otse- ja ümberistumisega lennud Itaaliasse, lennuplaanid

Vedaja ja lennunumber
Lahkumine
Lennu kestus
Saabumine
Mis päevadel nad lendavad
Ryanair FR4765 21:20 3 t. 00 m 23:20
Otsi lennupilet

Lennufirmad mis lendavad Itaaliasse

Ryanair FR 15€
Näita rohkem Peida

Väljumine Eestist toimub linnadest: Tallinn TLL

Itaalias pakutakse saabuvaid lende linnades: Veneetsia VCE, Napoli NAP, Verona VRN, Rooma ROM, Milano MIL, Firenze FLR, Palermo PMO, Bologna BLQ, Genova GOA, Torino TRN.

Korduma kippuvad küsimused