Abi

Lennupiletid Mehhikosse alates 393€

Leia soodsad lennud

"Viimase hetke" lennupiletid/pakkumised

Tallinn
Cancun
üks suund alates
Tallinn
Cancun
üks suund alates
Tallinn
Cancun
üks suund alates

Lennupiletite hinnad Mehhikosse

Mehhikosse piletite hind sõltub hooajast, lähtelinnast, lennufirmast ja müügi olemasolust. Allpool on loetelu odavaimatest lendudest Mehhikosse, mida meie külastajad on leidnud viimase 48 tunni jooksul:

Mehhiko

Kuumad mehed laiaäärelistes kaabudes, burrito ja nachod, kaktused, tulevahetused ja vaesus. Kas te usute ikka veel, et Mehhiko näeb selline välja? Vormistage viisa ja pakkige kohvrid. Me näitame teile, et see on riik valgete randade, taevasinise ookeani ja põneva ajalooga. Riik, mida saab enda jaoks avastada hooaeg hooaja järel, kuid mida ikka lõpuni ei mõista.

Viisa

Mis puudutab Mehhiko külastamist turismi või töö eesmärgil, siis viisat vaja ei ole. Viisavabalt võib riiki jääda kuni 180 päevaks, transiitviisa puhul 30 päevaks.

Vajalikud dokumendid:

 • pass, mis kehtib 6 kuu jooksul alates riiki jõudmise hetkest;
 • piisavalt raha;
 • piletid sinna ja tagasi;
 • migratsioonikaart (täidetakse kohapeal).

Lend

Eestist saab Mehhikosse järgmiste lennuettevõtetega:

 • Air France
 • British Airways
 • Finnair
 • KLM Royal Dutch Airlines
 • Lufthansa
 • United Airlines
 • Scandinavian Airlines
 • American Airlines

Lennujaamad

Mehhikos on 59 lennujaama, millest ainult viis võtavad vastu külalisi teistest riikidest. Peamine rahvusvaheline lennujaam on Benito Juarez (MEX), mis paikneb Mehhiko pealinnas ja võtab igal aastal vastu ligikaudu 2 miljonit külastajat.

Teisel kohal on Cancun (CUN), kuhu lendab tuhandeid turiste. Cancuni suunal sõidavad tavaliselt need, kellele meeldivad pakettreisid rannapuhkuseks.

Sõiduks parim aeg

Mehhiko rannikule on kõige parem minna siis, kui pealinnas on talv ja lumi maas. Turismihooaeg algab seal novembris ja lõpeb märtsis. Suvel ei lase vihmad ja tuuled teil Mehhiko võlusid täiel määral nautida.

Valuuta ja ostlemine

Mehhiko riigi valuuta on peeso, mis jaguneb 100 sentaavoks. Valuutat tuleb vahetada kaks korda. Eestis dollariteks, kohapeal aga veel peesodeks. Krediitkaarte aktsepteeritakse ainult suurtes kaubanduskeskustes, hotellides ja kohvikutes. Sularaha saab igast pangaautomaadist välja võtta ainult ainult vahendustasu eest. Tõsi küll – päevas võib välja võtta ainult kuni 7000 peesot.

Tänavakaupmehed ja väikesed poekesed kaarti ei aktsepteeri. Riigis on levinud jootraha, mis lõplikul tšekil ei kajastu nagu näiteks on kombeks Ameerikas, kuid heaks tooniks loetakse jätta teenindajale kuni 10% tellimuse hinnast, kuid mitte vähem kui 3 dollarit.

Aeg

Mehhiko ja Tallinna ajavahe on suur – tervelt 8 tundi. Saabumisel tuleb veeta paar päeva numbritoas, et uue elurütmiga harjuda. Üleminek talveajale toimub oktoobri keskel.

Mobiilsideoperaatorid

Mehhikos on 12 sideoperaatorit, kuid turistide jaoks töötavad ainult 4 neist:

 • Nextel;
 • Moviestar;
 • Iusacell;
 • Telcel.

SIM-kaardi ostmine õigustab end ainult aktiivsel helistamisel kohalikele numbritele. Mobiilne internet on kallis, ettemakstud tariif sisaldab harva üle 300 MB liiklust.

Peamised vaatamisväärsused

Esmakordselt Mehhikot külastades üllatab teid valgete randade puhtus ja pikkus, kust ei tahaks lahkuda. Suure hulga vaatamisväärsustega Mehhiko vaevalt kiidelda saab, kuid rannikul igavlevatel turistidel siiski on, mida vaadata.

Esimeseks ja peamiseks peatuskohaks turistidele peetakse Chichen Itzat. Need on maiade asula ideaalselt säilinud jäänused. Siin sukeldute iidsete arusaamade maailma universumi struktuuri kohta. Tohutu 50 meetri sügavune kaev, Kukulkani kultuslik püramiid, jumalate kujud, kaljujoonistused, eluruumide jäänused ja veidravõitu majapidamistarbed – Mehhiko maiade küla on kantud maailmapärandi nimistusse ja on UNESCO kaitse all.

Kohe Chichen Itza järel võib suuna võtta Teotihuacani püramiididele. See on koht, kus inimesed Mehhiko legendide kohaselt jumalateks muutusid. Püramiidid on ehitatud oskuslikult raiutud kiviplokkidest ja suurepäraselt säilinud.

Neid, kes pole valmis põletava Mehhiko päikese all iidsete varemete vahel jalutada, ootab riiklik antropoloogiamuuseum. Selles on 11 saali ja ligi 200 000 eksponaati, millest osa hoitakse hoidlates. Siin näete oma silmaga algupärast maiade kalendrit, saate palju teada iidse hõimu elu eripäradest ja tutvute riigi ajalooga. Muuseum võtab igal aastal oma saalides vastu kuni 2 miljonit turisti ja on viimaste 20 aasta kõige külastatum koht Mehhikos.

Kui teid huvitab fotograafia, külastage Acapulcot. Seal mäe otsas on väike onn, kust avanevad oivalised vaated Vaikse ookeani rannikule ja lumistele mäetippudele. Kogu Mehhiko ühes kaadris.

Lastega reisijatele avab kõrghooajal end Papagayo park. See on omapärane segu lõbustuspargist ja loomaaiast hulgaliste saladuste, salapaikade, piknikukohtade ja laste puhkealadega.

Loodushuvilistel soovitatakse tungivalt külastada Mehhiko Kariibi mere rannikul asuvat Xcareti parki. Siin näete maa-aluseid jõgesid, metsloomi, paekivikoopaid ja iidseid kujusid. Xcaretti peetakse väepaigaks. Seetõttu võib seal näha kümneid lõdvestunud, mediteerivaid ja puhkavaid inimesi.

Transport

Ühistransport on hästi arenenud ainult Mehhiko suurlinnades. Mehhikos on mugav 11 liiniga metroo ning ulatuslik busside ja taksode võrk.

Kui teile ei meeldi reisioperaatoritest sõltuda ja te ei salli rahvamöllu, rentige auto. Hinnad on suhteliselt madalad – alates 157 eurost nädalas, autod on pruugitud, kuid täiesti korralikus seisukorras.

Rentimiseks läheb teil vaja ikka seda tavalist komplekti passist, krediitkaardist ja rahvusvahelist juhiluba.

Majutus

Mehhikos on suhteliselt odav majutus (eriti kui te ei võrdle seda Euroopa riikidega). Korterite hind algab 180 dollarist nädalas. Toitlustusega hotellid lähevad pisut kallimaks. Toitlustamist põhimõttel «kõik hinnas» kohtab ainult mõnes üksikus hotellis.

Suur osa turistidest eelistab einestada kohvikutes, osta tänavatoitu või surmani ära tüüdanud, aga lapsest saadik tuttavat kiirtoitu.

Kas te ikka veel ei pea Mehhikot oma puhkuseplaanide sihtkohaks? Ilmaaegu! Just sealt leiate ainulaadse, meie omast erineva, sõbralike kohalike elanikega kultuuri ja taevasinise ranniku, kust te üldse lahkuda ei soovi.

 
 
 
 

Lennuteave Mehhikosse

0
Lennufirmade arv suunas
Mis lennukid lendavad
20 t 45 m .
Kiireim lend
393
Odavaim
581
Viimase 3 kuu keskmine piletihind
20 t 45 m .
Keskmine lennuaeg

Otse- ja ümberistumisega lennud Mehhikosse, lennuplaanid

Vedaja ja lennunumber
Lahkumine
Lennu kestus
Saabumine
Mis päevadel nad lendavad
Lufthansa LH885 06:50 16 t. 55 m 16:45
Otsi lennupilet
airBaltic BT193 19:55 30 t. 48 m 19:43
Otsi lennupilet

Lennufirmad mis lendavad Mehhikosse

Väljumine Eestist toimub linnadest: Tallinn TLL

Mehhikos pakutakse saabuvaid lende linnades: Cancun CUN, Mehhiko MEX, Guadalajara GDL, Acapulco ACA, Tijuana TIJ, Monterrey MTY.

Korduma kippuvad küsimused